Blog

Prowadzenie imprez sprzedażowych FMCG, animacje sprzedaży

Prowadzenie imprez sprzedażowych FMCG, czyli na przykład animacji sprzedaży to szczególne wyzwanie dla konferansjera. Konferansjer bez doświadczenia na pewno sobie nie poradzi sobie z tym wyzwaniem. Niezbędne jest tu nie tylko ogólne doświadczenie w prowadzeniu imprez, ale również wiedza z zakresu marketingu, psychologii i technik sprzedaży.

Czytaj dalej ...

Prowadzenie imprez plenerowych [wideo]

Prowadzenie pikników rodzinnych. Zwykle podczas takich imprez jest mnóstwo atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych. Konkursy dla dzieci i dla dorosłych są ważnym elementem pikniku rodzinnego. Przydaje się spora ilość nawet drobnych gadżetów, które będą nagrodami w tych konkursach prowadzonych przez konferansjera.

Czytaj dalej ...

Otwarcie Waimea Logistic Park Korczowa [wideo]

Otwarcie obiektu (opening) Waimea Logistic Park Korczowa. Magazyny klasy A, wysokie składowanie. Wielofunkcyjne powierzchnie magazynowo-produkcyjne w województwie podkarpackim, w miejscowości Młyny. Uroczyste otwarcie pierwszej hali Waimea Logistic Park Korczowa odbyło się 12 maja 2016 r.

Czytaj dalej ...

Prowadzenie Wieczoru Patriotycznego w Filharmonii Podkarpackiej

W dniu 11 listopada 2015, w Filharmonii Podkarpackiej odbył się wieczór patriotyczny, w czasie którego wystąpił popularny zespół Piersi na czele z liderem Adamem Asanovem. Zespół Piersi wykonał utwory patriotyczne w unikalnej aranżacji. Zabrzmiały m.in. My pierwsza brygada, Rota, Szumi dokoła las.  Nie zabrakło także współczesnych  utworów takich  jak:  Casablanka, Cymbały  czy Bałkanica.

Czytaj dalej ...

Prowadzenie konferencji i spotkań dla biznesu

Obsługuję również międzynarodowe spotkania biznesowe. Prowadziłem konferencję - spotkanie inaugurujące działalność niemieckiej firmy Guhring Aviation Tools Services w Parku Technologicznym. Spotkanie inauguracyjne miało oficjalny charakter. Rozpoczęło się projekcją filmu korporacyjnego, przemówieniem prezesa i przedstawicieli samorządu terytorialnego. Następnie miało miejsce uroczyste przecięcie wstęgi, prezentacje dotyczące firmy, lunch i rozmowy biznesowe.

Czytaj dalej ...