Dodatki


Drinkbar na wesele i inne imprezy

Drinkbar na wesele i inne imprezy

Drink Bar na imprezę (np. wesele). Mobilny drink bar może uatrakcyjnić Twoje wydarzenie niesamowitymi drinkami przygotowywanymi przez doświadczonych barmanów, którzy doświadczenie zdobywali w hotelach 5-cio gwiazdkowych. Drinki mogą być bezalkoholowe lub z zestawem alkoholi wybranym przez Ciebie. Dostępnych jest kilka pakietów alkoholi. Mobilny drink bar sprawdza się na każdej imprezie (zarówno tej biznesowej jak i rozrywkowej) oraz podnosi jej wyjątkowość i postrzeganie przez uczestników. To również świetna propozycja na imprezy rodzinne, okolicznościowe, a przede wszystkim wesela. Drink bar na weselu to sprawdzony sposób na kulturalną zabawę i podróż po kolorowych, bajecznie przyzdobionych drinkach na bazie alkoholi z całego świata.

Shure PGX24 Beta 58A

Mikrofon bezprzewodowy Shure Beta 58A

Dysponuję również zestawem bezprzewodowym Shure PGX24 Beta 58A zapewniającym bardzo dobre - profesjonalne brzmienie. Mikrofon jest niezawodny i sprawdza się na każdej imprezie.

Mikrofon Shure 55SH typu Elvis

Mikrofon Shure 55SH typu Elvis

Dysponuję eleganckim mikrofonem SHURE 55SH Series II na prostym statywie z okrągłą podstawą. Ten legendarny mikrofon typu "Elvis" idealnie wkomponuje się w stylowe i nastrojowe wnętrza i podkreśli wyjątkowy charakter imprezy.