Bolid PRz Racing Team

Opublikowano w Blog

W dniach 10-14 września, we włoskim Varano, odbyły się ostatnie w tym sezonie zawody serii Formula Student. Nie zabrakło na nich reprezentantów Politechniki Rzeszowskiej, którzy swoim występem odsłonili drzemiący potencjał, zajmując 20 miejsce w klasie spalinowej. Już teraz na bazie nabytego doświadczenia, rozpoczynają przygotowania do sezonu 2016.

Czytaj dalej ...

Pokazy systemów bezzałogowych Dron Show Prolog 11.10.2015

Opublikowano w Blog

Wyścigi dronów, bitwy powietrzne modeli RC, akrobacje lotnicze - to tylko część atrakcji Dron Show Rzeszów 2015 Prolog - pierwszej tego typu imprezy plenerowej na Podkarpaciu. Wydarzenie zaplanowano na 11 października 2015. Tego dnia, na bulwarach w Rzeszowie, już od godz. 10 (do 16), będzie można uczestniczyć m.in. w zajęciach dydaktycznych z fizyki, chemii i lotnictwa, wziąć udział w konkursach z nagrodami czy porozmawiać na temat dronów z ich posiadaczami i profesjonalnymi operatorami. Prowadzenie imprezy - konferansjer Paweł Kielanowski.

Czytaj dalej ...

Drinkbar na wesele i inne imprezy

Opublikowano w Dodatki

Drink Bar na imprezę (np. wesele). Mobilny drink bar może uatrakcyjnić Twoje wydarzenie niesamowitymi drinkami przygotowywanymi przez doświadczonych barmanów, którzy doświadczenie zdobywali w hotelach 5-cio gwiazdkowych. Drinki mogą być bezalkoholowe lub z zestawem alkoholi wybranym przez Ciebie. Dostępnych jest kilka pakietów alkoholi. Mobilny drink bar sprawdza się na każdej imprezie (zarówno tej biznesowej jak i rozrywkowej) oraz podnosi jej wyjątkowość i postrzeganie przez uczestników. To również świetna propozycja na imprezy rodzinne, okolicznościowe, a przede wszystkim wesela. Drink bar na weselu to sprawdzony sposób na kulturalną zabawę i podróż po kolorowych, bajecznie przyzdobionych drinkach na bazie alkoholi z całego świata.

Czytaj dalej ...