Drinkbar na wesele i inne imprezy

Drink Bar na imprezę (np. wesele). Mobilny drink bar może uatrakcyjnić Twoje wydarzenie niesamowitymi drinkami przygotowywanymi przez doświadczonych barmanów, którzy doświadczenie zdobywali w hotelach 5-cio gwiazdkowych. Drinki mogą być bezalkoholowe lub z zestawem alkoholi wybranym przez Ciebie. Dostępnych jest kilka pakietów alkoholi. Mobilny drink bar sprawdza się na każdej imprezie (zarówno tej biznesowej jak i rozrywkowej) oraz podnosi jej wyjątkowość i postrzeganie przez uczestników. To również świetna propozycja na imprezy rodzinne, okolicznościowe, a przede wszystkim wesela. Drink bar na weselu to sprawdzony sposób na kulturalną zabawę i podróż po kolorowych, bajecznie przyzdobionych drinkach na bazie alkoholi z całego świata.

Media

Drink bar, coctail bar z obsługą barmańską na Twoją imprezę!

Oczywiście wraz z drinkbarem oferujemy również profesjonalną obsługę barmańską (doświadczeni barmani), która będzie przygotowywać i serwować bajeczne drinki podczas Twojej imprezy. 

Nasz Drink Bar to nie tylko szeroki wachlarz bogato zdobionych drinków oraz koktajli ale przede wszystkim szybkość, zręczność i wiedza jaką dysponują nasi barmani, którzy szlifowali swój talent pod okiem najlepszych fachowców w hotelach 5-cio gwiazdkowych. Daj się zaskoczyć niesamowitymi kompozycjami i niebywałym smakiem, a sprawimy że Twój event będzie niezapomniany.

drinkbar plonace drinki

Miejsce imprezy nie ma znaczenia - dojedziemy w każde miejsce w Polsce. W zależności od wielkości imprezy dobieramy ilość barmanów, która będzie przygotowywać bajeczne drinki. Dysponujemy własnym barem, który zainstalujemy w miejscu imprezy. Pracujemy również na własnych akcesoriach barmańskich. Korzystamy ze szkła dostarczonego przez firmę cateringową lub restaurację. Sami zaopatrujemy się w owoce i dodatki do przyozdabiania drinków. Zapewniamy również szeroki wybór alkoholi. Rodzaje alkoholi na których pracujemy ustalamy przed imprezą - proponujemy jeden z pakietów do wyboru.

Warto również pamiętać, że przy użyciu kolorowych syropów barmańskich, alkoholi, soków i dekoracji można przygotować niesamowite drinki - nie tylko pod względem smaku, ale także ich wyglądu. I tej kwestii oferujemy również specjalne - np. dymiące drinki. Takie "czary" mogą dziać się na prawdę również na Twojej imprezie!

Decydując się na nasz mobilny drink bar otrzymujesz:

 1. W pełni wyposażony, elegancki mobilny drink bar.
 2. Obsługę w postaci doświadczonych barmanów.
 3. Oryginalne alkohole (według wybranego pakietu).
 4. Drinki oparte na własnych kompozycjach oraz tradycyjnych połączeniach.
 5. Koktajle bezalkoholowe stanowiące alternatywę dla drinków alkoholowych, dzięki nim każdy będzie mógł skorzystać z drink baru.
 6. Barmańskie syropy smakowe wzbogacające smak drinków i koktajli
 7. Soki i napoje stanowiące bazy drinków i koktajli
 8. Świeże owoce, warzywa, zioła podkreślające smak i aromat drinków.
 9. Profesjonalne szkło do drinków i koktajli (jeśli lokal nie posiada).
 10. Lód, suchy lód.
 11. Fotorelację usługi barmańskiej.
 12. Uśmiech i pozytywną energię od całej naszej załogi.

drink bar 2

Nasz drink bar działa na terenie całej Polski. Obsługujemy wesela, imprezy firmowe, imprezy rodzinne, imprezy okolicznościowe w szczególności w województwie mazowieckim, lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim, śląskim. Działamy w Warszawie, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Łodzi, Kielcach, Katowicach, itp.

Słowa kluczowe: