Prowadzenie imprez plenerowych [wideo]

Opublikowano w Blog

Prowadzenie pikników rodzinnych. Zwykle podczas takich imprez jest mnóstwo atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych. Konkursy dla dzieci i dla dorosłych są ważnym elementem pikniku rodzinnego. Przydaje się spora ilość nawet drobnych gadżetów, które będą nagrodami w tych konkursach prowadzonych przez konferansjera.

Czytaj dalej ...

Nocny bieg uliczny Solidarności 29.08.2015

Opublikowano w Blog

29 sierpnia 2015 po raz kolejny w Rzeszowie odbędzie się Nocny bieg uliczny Solidarności, czyli impreza dla biegaczy. Nie jest to wprawdzie maraton, ale dla wielu osób, które lubią biegać to świetna okazja do rywalizacji i sprawdzenia swoich sił na dystansie 5 kilometrów (Kategoria OPEN). Start i meta - na rynku w Rzeszowie. To już 26. edycja tego wydarzenia sportowego dla osób biegających i prowadzących zdrowy/aktywny tryb życia. Prowadzenie imprezy sportowej - konferansjer Paweł Kielanowski.

Czytaj dalej ...

Pokazy systemów bezzałogowych Dron Show Prolog 11.10.2015

Opublikowano w Blog

Wyścigi dronów, bitwy powietrzne modeli RC, akrobacje lotnicze - to tylko część atrakcji Dron Show Rzeszów 2015 Prolog - pierwszej tego typu imprezy plenerowej na Podkarpaciu. Wydarzenie zaplanowano na 11 października 2015. Tego dnia, na bulwarach w Rzeszowie, już od godz. 10 (do 16), będzie można uczestniczyć m.in. w zajęciach dydaktycznych z fizyki, chemii i lotnictwa, wziąć udział w konkursach z nagrodami czy porozmawiać na temat dronów z ich posiadaczami i profesjonalnymi operatorami. Prowadzenie imprezy - konferansjer Paweł Kielanowski.

Czytaj dalej ...

Prowadzenie imprez plenerowych w Warszawie, Krakowie, Katowicach

Opublikowano w Blog

Prowadzenie imprez na scenie (estradzie) to - można by powiedzieć - coś, co może człowieka wciągnąć. Zajęcie stresujące, ale ciekawe i przeznaczone wyłącznie dla osobników, którzy na trzeźwo z mikrofonem doskonale ogarniają imprezę i mają wyśmienity kontakt z publicznością stając się prawdziwymi królami konferansjerki.

Czytaj dalej ...