Kontakt

Konferansjer, konferansjer i jeszcze raz konferansjer

Adres:
Warszawa, Kraków, Katowice, Lublin, Rzeszów, Wrocław, Łódź, Kielce, Opole, Poznań, Monachium
Telefon: +48 880 300 500
Dodatkowe informacje:

Nazywam się Paweł Kielanowski. Z wykształcenia jestem PR-owcem i marketingowcem, a z zamiłowania - i dzięki wieloletniemu radiowemu doświadczeniu - także dziennikarzem i konferansjerem. Świadczę usługi konferansjerskie. Jestem jak kiler - na zlecenie. Lubię wcielać się nie tylko w rolę konferansjera, ale także animatora czy lektora. Zawsze stawiam na interakcję z publicznością. To lubię i z przyjemnością poprowadzę dla Ciebie imprezę. Będę gospodarzem Twojej imprezy. Służę doradztwem i pomogę Ci również w organizacji imprezy.

Zatem nie omieszkaj się ze mną skontaktować. Jestem konferansjerem, który działa w Polsce i prawie wszędzie ma blisko. Blisko jest np. Kraków, Kielce, Lublin, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Tarnów, Opole, Częstochowa, Poznań, Olsztyn, Białystok.

Innymi słowy bliskie są mi następujące województwa: mazowieckie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, łódzkie, dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie.

Możesz zadzwonić lub wypełnić poniższy formularz. Zauważ proszę, że jeśli wysłałeś/-aś wiadomość z formularza i nie otrzymasz ode mnie odpowiedzi na maila w ciągu 24 godzin, to proszę Cię o telefon, bo to znak, że uprzednio wysłana wiadomość z formularza do mnie nie trafiła (z technologią różnie bywa).

Wystawiam faktury VAT.

Skontaktuj się ze mną, a odpowiem na każde pytanie.

Ilustracja kontaktu

Kontakt do konferansjera, lektora

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).