O mnie

Nazywam się Paweł Kielanowski. Nie musiałem robić szkoły aktorskiej, czy być telewizyjną lub radiową gwiazdą z pierwszych stron kolorowych magazynów żeby profesjonalnie zająć się konferansjerką :) Daruję sobie pisanie, że jestem najlepszy. A to, że jestem dobry - już napiszę, bo nieśmiało mówiąc - nie tylko ja tak uważam, ale również moi klienci i publiczność przed którą występowałem.

A wszystko zaczęło się od momentu kiedy bocian sobie leciał... Przyleciał i poleciał dalej, a ja na wirażu szczęśliwie wylądowałem, zacząłem chodzić i zawędrowałem do radia, gdzie się wychowałem. Tak, tu wiele się nauczyłem. Krótko mówiąc - nie będąc pod żadnym przymusem - napędzany chęcią doskonalenia się czerpałem z doświadczenia praktyków, ucząc się mówić do słuchaczy (radio), zdobywać doświadczenie dziennikarskie, a także przemawiać do publiczności (imprezy). Patrząc wstecz, muszę przyznać, że był to bardzo dobrze wykorzystany czas.

Tadaaaaam, i lądując telemarkiem (niczym Adam Małysz) oto jestem :-) Gotowy na kolejne wyzwania.

Między innymi współprowadziłem konkurs kulinarny z Dariuszem Kuźniakiem.

Działam w wielu polskich miastach. Współpracuję z agencjami eventowymi i reklamowymi (m.in. jako lektor i konferansjer).